۴ نکته برای ایجاد پست‌های سازگار با موبایل که منجر به تبدیل می‌شود

دی ۲۳, ۱۳۹۶

برچسب‌ها,

به دنبال افزایش تبدیل در وبسایت خود هستید؟ هم اکنون نزدیک به ۶۰٪ فعالیت‌های اینترنتی از طریق موبایل انجام می‌شود و اگر سایتتان را برای مخاطب موبایل بهینه سازی نکنید، یک فرصت کسب درآمد را از دست می‌دهید.
آنچه که برای مخاطبان دسکتاپ شما کارکرد عالی دارد ممکن است هیچ تاثیری روی مخاطبان موبایلی شما نداشته باشد. با توجه رشد استفاده از موبایل، داشتن رویکرد سازگار با موبایل برای رشد درآمد ضروری است.
بیایید نگاهی به چند راهنمایی که به شما کمک می‌کند تا بازدید کنندگان موبایل خود را به مشتریان یا مشترکان تبدیل کنید بیاندازیم:
بیشتر بخوانید: پنج نکته بازاریابی محتوایی برای موبایل

سرصفحه‌های (هدر) چسبنده

تبلیغ کمپین‌های تبلیغاتی در یک هدر چسبنده، بهترین روش برای اطمینان از حداکثر قابلیت دیده شدن آن‌ها، بدون ایجاد مزاحمت برای بازدیدکنندگان شما در موبایل ها است. هدرهای چسبنده به بالا یا پایین صفحه وب شما متصل می‌شوند و با بالا و پایین کردن صفحه توسط بازدیدکننده کماکان قابل دید می‌مانند.
بعضی از راهکارهایی که برای استفاده موثر از هدرها به منظور ایجاد تبدیل روی سایت می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد عبارتند از:
– لیست ایمیل‌های خود را افزایش دهید: یک فرم انتخاب را اضافه کنید و از مردم بخواهید که به خبرنامه شما مشترک شوند.
بیشتر بخوانید: کسب و کارهای کوچک چگونه میتوانند در عصر جدید ایمیل مارکتینگ رقابت کنند؟ سه راهکار.
– یک (call-to-action)CTA جالب توجه قرار دهید: توجهات را مجددا به سمت محتواها، صفحه فرود، محتوای محبوب یا صفحه محصول خود هدایت کنید.
بیشتر بخوانید: ۱۱ روش Call To Action برای افزایش کلیک و نرخ تبدیل
– یک حس فوری ایجاد کنید: پیشنهادات حساس به زمان توام با هدرهای چسبنده کارکرد بهتری دارد. همچنین می‌توانید از پیشنهادات فصلی برای رشد تبدیل استفاده کنید.

انتخاب ۲ مرحله ای

یکی از دلایلی که تبلیغات popups را برای مردم آزاردهنده می‌کند این است که به طریقی مانع از مرور سایت توسط بازدیدکننده‌ها شود. اما اگر بازدیدکنندگان، خودشان بتوانند با کلیک روی لینک دانلود یا هر CTA دیگری این موضع را آغاز کنند، احتمال بیشتری دارند که با فرم‌های popups ارتباط برقرار نمایند.
برای بهترین نتایج، شما می‌توانید تصویر یا لینک خود را به یک کمپین انتخاب دو مرحله ای ارجاع دهید. هنگامی که بازدیدکنندگان بر روی دکمه کلیک می‌کنند، پنجره popups باز می‌شود که از آن‌ها اطلاعات بیشتر درخواست می‌کند.
این مفهوم از انتخاب دو مرحله ای، بازدیدکنندگان شما به منظور اشتراک با استفاده از اثر زی‌گارنیک (Zeigarnik effect)، که بیان می‌کند افرادی که روندی را آغاز می‌کنند احتمال بیشتری دارد که آن را به اتمام برسانند مجاب می‌کند. زمانی که پنجره popups در همان صفحه ظاهر می‌شود، منجر به حذف یک به خواب رفتگی طبیعی که هنگام هدایت بازدیدکنندگان به یک صفحه دیگر برای تکمیل یک کار دیگر اتفاق می افتد می‌شود.
هنگامی که انتخاب دو مرحله ای توام با ارتقای محتوا است، می‌توانید تبدیل‌های خود را به سرعت افزایش دهید.
بیشتر بخوانید: ۵ نکته کلیدی برای بهبود نرخ تبدیل

گرفتن ایمیل در امتداد با پست وبلاگ

موبایل
قرار دادن فرم opt-in در نوار کناری یک روش معمول برای افزایش یک لیست ایمیل است. در حالی که این موضوع به خوبی که روی دسکتاپ کارکرد دارد روی موبایل بازخورد خوبی ندارد. هنگام شروع، بسیاری از تم‌ها به سادگی کل فرم کناری را حذف یا آن را به انتهای صفحه منتقل می‌کنند.
بیشتر بخوانید: جایگاههای جدید بازاریابی ایمیل در بازاریابی اینترنتی
اگر شما به دنبال راهکاری برای تبدیل بیشتر بازدید کنندگان متعهد خود به lead هستید، لازم خواهد بود تا محل قرارگیری این فرم بسیار مهم را کنترل کنید. بهترین راه برای انجام این کار، قرار دادن فرم گرفتن ایمیل قبل از بخش نظردهی یا داخل محتوا است.

نشانگر عدم فعالیت (Inactivity sensor)

موبایل
آیا می‌دانید تقریبا ۸۰٪ از مخاطبان موبایل ، خرید آنلاین خود را کامل نمی‌کنند؟ این به این معنی است که اگر شما روی تبدیل کاربران خود به مشتریان سرمایه گذاری نکرده‌اید، در حال از دست دادن تبدیلات خود هستید. نباید که اینطور باشد.
یکی از راه‌های تبدیل بازدیدکنندگان موبایل به lead و مشتریان، تشویق آن‌ها با استفاده از یک برنامه تبلیغاتی popups هدفمند، با زیر نظر گرفتن زمانی است که آن‌ها همه فعالیت‌های خود روی سایت شما از جمله پیمایش، حرکت موس یا تایپ کردن را متوقف می‌کنند. وقتی کاربری همه فعالیت‌های خود روی سایت شما را متوقف می‌کند به این معنی است که آنها در مجاورت ترک سایت موبایلی شما بدون ارتباط با کمپین‌های بازاریابی شما هستند.
از آنجا که ۷۰ درصد از بازديد کنندگان اوليه شما هيچگاه باز نخواهند گشت، لذا فعال کردن مجدد آن‌ها با یک برنامه تبلیغاتی popups ضروری است، لذا با این روش می‌تواند پیش از ترک سایت، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.
از آنجا که استفاده از موبایل همچنان در حال رشد است، داشتن یک رویکرد موبایل برای تبدیل بازدید کنندگان خود به lead و مشتریان بسیار مهم است. تلاش برای تسلط بر هنر ایجاد محتویات سازگار با موبایل می‌تواند یک ماموریت واقعی باشد. با پیروی از راهنمایی‌های فوق، شما همیشه می‌توانید مخاطبین موبایل خود را به lead تبدیل کنید.

منبع: entrepreneur

تینا اصلانی

در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل کردم، بیش از دو ساله که در زمینه بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم. به عکاسی خیلی علاقه دارم، ویولن می‌زنم، فیلم و سریال تماشا می‌کنم و عاشق سفر و طبیعت هستم.

More Posts

Follow Me:
TwitterLinkedIn

0 پسند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.