محتوا

۵ ایده‌ برای جذاب کردن محتوا

آبان ۳۰, ۱۳۹۶

برچسب‌ها,

آشنایی با کارکنان

مخاطبان امروزی علاقه دارند از نحوه کار و حتی زندگی افراد حاضر در کسب‌و‌کارها مطلع باشند . پس یکی از جذاب‌ترین محتوا هایی که می‌توانید در بلاگ خود قرار دهید ، مصاحبه و نوشتن از همکاران و کارکنان‌ مجموعه است. این کار باعث اطلاع‌ رسانی و ارتباط بهتر مشتری با افراد شرکت خواهد شد . برای این کار می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:
– پرسش و پاسخ
– داستان سرایی کارکنان
– ویدئو
محتوا
بیشتر بخوانید: ۳ کلید اصلی در تولید محتوای جذاب

بررسی سوالات متداول و انتقادات

مشتریان در روند تعامل با کسب‌ و کار ممکن است با یکسری چالش‌ها مواجه شوند و سوالاتی برایشان پیش بیاید. اما یافتن و قراردادن تمامی این سوالات و پاسخ دادن به تمام آن‌ها، کاری زمان‌ بر خواهد بود. در این جا باید مهم‌ترین و متداول‌ترین سوالات را در قالب یک یا چند نوشته حاضر کرده و پاسخ دهید و به عنوان نوشته‌ یا پست بلاگ‌ روی سایت خود منتشر کنید.
بیشتر بخوانید: ۳ روش تولید محتوای بیشتر و افزایش بازدید برای وبلاگ شما

اخبار و رویدادهای شرکت

یکی دیگر از موضوعاتی که می‌توان برای نوشتن محتوا به آن اشاره کرد، اتفاقات و رویدادهای داخل شرکت شماست. برای مثال، زمانی که یک کنفرانس کاری ترتیب داده‌اید و در آن به ایده‌ها و مسائل جالبی برخورده‌ اید، می‌توانید گلچینی از گفتمان‌ها و نظرات را در قالب یک بلاگ‌پست جای دهید.
بیشتر بخوانید: بهترین پیشنهاد درباره چگونگی تولید محتوای خوب

اخبار و رویدادهای حوزه کاری

کسب‌ و کار شما در هر صنفی که حضور داشته باشید، شاهد تغییر و تحولات بسیاری در بازار خواهد بود که بسیاری از آن‌ها می‌توانند برای مشتری جذاب و خواندنی باشند. قانون‌های جدید تصویب شده که روی شرکت شما تاثیراتی داشته‌اند و یا بررسی علل موفقیت شرکت‌های بزرگ ، همگی می‌توانند محتوایی باشند که شما را قادر خواهند ساخت تا بتوانید از آنها در جلب توجه مخاطب استفاده کنید.
بیشتر بخوانید: تولید محتوای خوب ، بهترین راهکار برای کسب و کار شما

محتوای غیرتجاری

بعضی مواقع ممکن است هیچ‌گونه مطلب و ایده‌ای برای تولید محتوا تداشته باشید . در این مواقع باید کمی از چهارچوب خود خارج شده و محتوای خود را بدون هیچ چشم‌داشتی به کسب‌وکار و فقط برای مخاطبان خود تولید کنید. (منظور از بدون چشم‌داشت، نگاه بی‌توقع از محتوا است که قرار است فقط خوانده شود و هدف تجاری در پی آن نیست.)
بیشتر بخوانید: ۱۱ راه حل برای زمانی که نمی‌دانید درباره چه موضوعی تولید محتوا کنید

منبع: رهام تک

 

نورا شاطرپور

من در رشته مهندسی صنایع تحصیل کردم و حدود ۳ سال هست که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم. در حال حاضر در دپارتمان ارتباط با مشتری کانگورو هستم. به مد,سفر,خرید کردن و رستوران رفتن علاقه زیادی دارم.

More Posts - Website

0 پسند