بازاریابی محتوا

تولید محتوای خوب ، بهترین راهکار برای کسب و کار شما

آبان ۲۴, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

صاحبان کسب و کارهای مختلف، بسیار علاقه‌مند هستند تا بتوانند محتوای خوب و ارزشمندی را برای وبسایت خود تولید کنند.
وبسایت هر فروشگاهی در واقع ویترین محصولات آن برند است و ارزش و اعتبار آن وقتی است که شما بتوانید بهترین محتوا را برای وبسایت خود ایجاد کنید تا مخاطب بتواند محصول شما را بشناسد و اقدام به خرید آن کند.
بیشتر بخوانید: راه های افزایش ترافیک وب سایت
امروزه، الگوریتم‌های رتبه بندی، شاخصی مناسب برای بررسی یک سایت و کیفیت محتوای آن هستند؛ پس باید به فکر استخدام یک نیروی مناسب برای محتوا باشید تا بتواند با تولید محتوای خوب برای برند شما، رتبه صفحات شما را در موتورهای جستجو بالا ببرد و با ساخت لینک‌های مناسب، برای وبسایت شما ترافیک دریافت کند. گوگل وبسایت‌هایی را که دارای مطالب مناسب و کاربرپسند هستند، رتبه بندی می‌کند و به سایت‌هایی که توانسته باشند با الگوریتم‌های گوگل خود را تطبیق بیشتری بدهد، رتبه‌ی بهتری می‌دهد.
بیشتر بخوانید: ۵ روش آسان برای افزایش ترافیک وبسایت
سرمایه گذاری برای طراحی و نگارش محتوا، مشابه استخدام یک طراح داخلی برای فروشگاه است. متخصصین طراحی داخلی سعی می‌کنند تا بهترین مواد اولیه را برای ظاهر یک مکان در نظر بگیرند، نویسنده‌ی محتوا نیز چنین است و سعی می‌کند تا بهترین کلمات و عبارات را برای تولید محتوای خوب برای وبسایت شما با توجه به محصولات شما ایجاد کند. برخی از نگرش‌هایی که در بین صاحبان مشاغل وجود دارد در موارد زیر برای شما توضیح می‌دهیم:
بیشتر بخوانید: بهترین پیشنهاد درباره چگونگی تولید محتوای خوب
– تولید محتوای خوب خیلی گران است، پس بهتر است:
آن را از هند خریداری کنیم!
یک دانشجو استخدام کنیم تا با هزینه کم بتواند فقط محتوا تولید کند، حتی اگر تجربه کافی را نداشته باشد!
کلا از این موضوعات صرف نظر می‌کنیم چون گران است.
استخدام از اقوام فامیل چرا که خوب قطعا دریافتی کمتری خواهند داشت.
به دنبال کسی می‌رویم که با کمترین هزینه مطلب تولید کند.
این افکار به کسب و کار شما لطمه می‌زند، با توجه به توجه و تمرکز گوگل بر محتوای سایت‌ها، این کارها بدتر از همیشه خواهد بود و نتیجه خوبی نخواهد داشت.

شما نیاز به یک طراح وب خوب دارید

تولید محتوای خوب
یک مثال ساده برای شما می‌زنیم، تصور کنید وقتی یک مشتری یا مهمان وارد فروشگاه شما می‌شود، چقدر جذب دکوراسیون مغازه‌تان می‌شود؟ پوسترهای روی دیوار، نوع چیدمان دکور، استفاده از وسایل قابل توجه و موارد دیگر به صورت مستقیم بر دید مخاطب اثر می‌گذارد. گاهی این تاثیر آنقدر زیاد است که مخاطب شما را به سایر دوستان و اقوام خود نیز معرفی می‌کند.
حال همین موضوع را برای یک وب سایت در نظر بگیرید، وقتی یک مخاطب وارد سایت شما می‌شود، باید بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کند، جذب شود و مشتاق خواندن مطالب شما شود. اگر وبسایت شما قدیمی و غیر حرفه‌ای باشد، آنها نمی‌توانند به راحتی به شما اعتماد کنند. کسانی که وبسایت‌های مناسبی ندارند، در واقع در حال از دست دادن مشتریان خود هستند اما باور ندارند! آنها فکر می‌کنند که وقتی دارای نماد اعتماد و لوگوی‌های قانونی هستند، همین برای اعتماد مشتری کافی است، در صورتی که این شرط کافی نیست و افزون بر این، یک وبسایت باید وجه مناسبی برای مخاطبان خود داشته باشد. مدیران شرکت‌ها می‌توانند هزینه‌های اضافی را از بخش‌های مختلف جمع آوری کنند و در مقابل سرمایه را برای ارتقای وبسایت خود به کار گیرند.
بیشتر بخوانید: تولید محتوا دیجیتالی برای دریافت ترافیک
دقت کنید که باید افراد متخصص را به کار بگیرید تا کارتان پیشرفت کند، شاید شما به خاطر هزینه یا اعتماد بخواهید دوستان یا اقوام خود را به کار بگیرید اما این نمی‌تواند مسیر پیشرفت شما را هموار کند.
بیشتر شرکت‌هایی که وب سایت‌های خوبی ندارند، می‌توانند با استفاده از ترفندهای تقلبی برای وبسایت خود ترافیک جذب کنند و سئوی خود را بهبود ببخشند، خوب این خوشایند است اما پس از مدتی به دلیل کار حرفه‌ای وب سایت‌های بهتر، این سایت‌ها از دور رقابت با سایت‌های عالی خارج می‌شوند.
الگوریتم گوگل مداوم به روز می‌شود و البته پیچیده‌تر از قبل، به زودی تکنیک‌های سئوی سنتی از دور خارج و بی اثر خواهند شد.
بیشتر بخوانید: ۹ نکته‌ی مهم برای رتبه گرفتن در گوگل – سئو

شما نیاز به محتوای خوب دارید

تولید محتوای خوب
محتوای خوب برای گوگل، فقط متن ساده و روان نیست. گوگل فقط به گزینه‌ی کاربر پسند بودن مطالب شما نگاه نمی‌کند، الگوریتم‌های رتبه بندی به کلمات کلیدی، بک لینک، لینک‌های داخلی و نکات دیگر سئو نیز توجه بسیار دارد. پس محتوای خوب، محتوایی می‌شود که این نکات را در بر داشته باشد.
بیشتر بخوانید: نحوه ایجاد بک لینک و بک لینک بیلدینگ (Back-link building)
وبسایت‌هایی که محتوای خوبی را تولید می‌کنند و ورودی مناسبی را از سرچ مستقیم دارند، از نظر رتبه بندی جایگاه بهتری دارند؛ نکته مهم در این تولید محتوای خوب ، تمرکز بر چند کلمه‌ی کلیدی است، سایتهایی که توجه را بر چند کلمه می‌گذارند و مناسب آن‌ها محتوا تولید می‌کنند؛ در نتیجه ورودی بهتری خواهند داشت. این روش بهتر از این است که شما برای کلمات کلیدی زیادی محتوا تولید کنید و لینک‌های بسیار زیاد داشته باشید.
بیشتر بخوانید: ۳ کلید اصلی در تولید محتوای خوب
این یک فرصت عالی برای صاحبان کسب و کارها است که برای سرمایه گذاری در این مسیر است، آنها با تولید محتوای خوب برای موتورهای جستجو می‌توانند بهترین فرصت را برای ارتقای سایت خود به کار گیرند. خوب این خبر خوبی برای دارندگان سایت‌های تجارت الکترونیک است چرا که برای برخی از اصناف تولید محتوای خوب بسیار سخت است، آنها می‌توانند با تولید محتوای خوب وبسایت خود را ارتقا دهند.
فروشگاه‌های تجارت الکترونیک می‌توانند به خاطر بازدید بالای مشتریان، جایگاه بهتری را در موتورهای جستجو پیدا کنند. محتوای این سایت‌ها فقط محصولات‌شان هستند اما بازدید مخاطبان آنها را بالا آورده و قطعا رضایت مشتریان سبب ارتقای رتبه سایت شده است. وقتی مخاطبان کالایی را در صفحات اصلی جستجو می‌کنند، به طور معمول به سایت‌های صفحه اول اعتماد بیشتر می‌کنند که این موضوع برای فروش بسیار مهم است. پس نتیجه می‌گیریم که این سایت‌ها، گرچه روی محتوای تخصصی‌شان کار نمی‌کنند اما به دلیل همین طرفدار داشتن در ذهن مخاطبان، جایگاه خوبی پیدا می‌کنند.
کانگورو به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از تبلیغات پر بازده و مقرون به‌صرفه، کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی کنید و ترافیک وبسایت خود را به طور قابل توجهی بالا ببرید. شما می‌توانید بازدیدکنندگان وبسایت خود را از طریق کانگورو روز به روز افزایش دهید و در نتیجه کسب و کار خود را به سرعت رشد دهید.

منبع: entrepreneur

 

نفیسه اسلامبولچی

من یک نویسنده هستم علاقه اصلی من ادبیات ایران سرفراز است. از کودکی دست به قلم بوده ام و هنوز هم این راه را ادامه خواهم داد. تخصص اصلی من، در زمینه نسخ چاپی است و چند سالی است که در فضای وب نیز، مشغول نگارش مقالات در زمینه های متفاوت هستم.

More Posts

0 پسند