اینستاگرام

۷ روش برای تبدیل هواداران اینستاگرام به مشتریان واقعی

آبان ۲۴, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

اگر همین حالا اقدامات لازم را انجام ندهید، محصول، نرم افزار یا سرویس خود را نمی‌توانید به دست کسانی که نیاز دارند برسانید. شما باید خودتان را نشان دهید تا مخاطب شما بتواند به شما دسترسی یابد. یکی از راه‌های بروز این اتفاق چیست؟ شروع به فروختن کنید. تنها تمرکز خود را بر روی هوادارن خود در اینستاگرام نگذارید. شما باید به مرحله ای از فروش برسید تا بتوانید نرخ بازگشت سرمایه از اینستاگرام را بدست آورید.
بیشتر بخوانید: ۵ روش به دست آوردن نرخ بازگشت سرمایه از شبکه های اجتماعی
اما موضوع اصلی اینجاست: به منظور فروش، باید کاری کنید که اکثریت آن را انجام نمی‌دهند، باید متفاوت باشید. شما باید طوری ظاهر، شنیده و دیده شوید که شبیه به دیگران نباشد. شما در نهایت متفاوت هستید بنابراین از این که شبیه به رقبای خود باشید اجتناب کنید.
اگر بازاریابی شما متفاوت نشان داده نمی‌شود، احتمالا با دیگر رقبای خود تفاوتی ندارید. چه چیزی باعث تمایز شما با سایر رقبای شما می‌شود؟ و چگونه می‌توانید از این تمایز در بازاریابی خود استفاده کنید تا بتوانید در فروش موفق شوید؟
بیشتر بخوانید: پنج روش هوشمندانه برای دسترسی بیشتر به محتوای شما

در بیوگرافی اینستاگرام خود ارزش ارائه دهید

به مخاطبان خود نشان دهید که چرا باید هوادار شما باشند و چه سودی به آن‌ها می‌رسانید؟ حتی می‌توانید یک پیشنهاد ارزشمند ارائه دهید تا بتوانید به سرعت آن‌ها را جذب کنید. اطمینان حاصل کنید که ارزش دنبال کردن صفحه شما از همان ابتدا برای آن‌ها روشن شده باشد.
بیشتر بخوانید: چگونه دسترسی به اینستاگرام خود را بهبود دهید

ارزش را در پست‌های خود بگنجانید

بر روی فروش منحصر به فرد خود تمرکز کنید، همان ایده بزرگ که باعث تمایز شما می‌شود و همراه با آن ایده محتوای ارزشمند ارائه دهید. مانند این است که بازاریابی را با فروش متصل کنیم زیرا شما ارزشی دارید که سزاوار این هستید که پاداش خود را دریافت کنید. تمامی پست‌های شما باید حول این ایده بزرگ باشند.
بیشتر بخوانید: فروش در اینستاگرام ، چگونه بهترین تجربه خرید را برای مشتریان فراهم کنیم ؟

محوریت پست‌ها و آگهی‌های شما درباره مخاطب هدف شما باشد نه خود شما

اینستاگرام
بر روی نیازهای مخاطب تمرکز کنید و این که چطور می‌توانید به صورت منحصر به فردی نیازهای آنان را به ارمغان بیاورید. بیشتر برندها بر روی محصولات و سرویس‌های خود تمرکز می‌کنند. با تمرکز بر روی بازار هدف خود را در بین آن‌ها متمایز جلوه دهید.
بیشتر بخوانید: تعاملات درون اینستاگرام و فایده آنالیز آنها

با آن‌ها صحبت کنید

اینستاگرام
از آن‌ها سوال بپرسید و حول آن ایده بزرگ خود با آن‌ها صحبت کنید. با آن‌ها تعامل و اعتماد ایجاد کنید تا به آن‌ها حس ایجاد ارتباط را القا دهید. بدون فروش. اگر از آن‌ها سوال بپرسید آن‌ها احتمال بیشتری دارد تا با شما در تعامل باشند.
۳ نکته برای ایجاد محتوای تبلیغاتی که با مخاطب تعامل ایجاد می‌کند

تمایل به ایجاد مکالمه کنید

هدف شما در پست‌هایتان این است که دقیقا چشم اندازی که از مخاطبان هدف خود دارید را جذب کنید و سایرین را دفع کنید.

معتبر باشید

خودتان باشید و با مخاطب خود صادق باشید. تمایز خوب است. اما افراد معمولا به کسانی اعتماد می‌کنند که خود واقعی‌شان باشند. گاهی اوقات طرفداران خود را با خود واقعی خود، منش و شخصیت خودتان آشنا کنید. افراد تمایل به همکاری با کسانی را دارند که آن‌ها را می‌شناسند، آن‌ها را دوست دارند و به آن‌ها اعتماد دارند.
چگونه با تولید محتوا ، اعتماد ایجاد کنید

بر روی تحولات تمرکز کنید، نه اطلاعات

این مهمترین نکته است که باید آن را به خاطر بسپارید. رقبای شما بر روی ویژگی‌های محصولات و خدمات خود تمرکز می‌کنند. اگر آن‌ها کمی پیشرفته‌تر باشند بر روی مزایای خود تمرکز می‌کنند. اما شما بهتر از آن هستید. شما پیشرفته‌تر هستید و بر روی این تمرکز می‎کنید که این مزایا چطور به زندگی مخاطب سود می‌رساند. چگونه همکاری با شما همان چیزی که به دنبال آن بودند را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. این نه تنها به فروش شما کمک می‌کند، بلکه جایگاه شما را به عنوان یک سردمدار اعتبار در بازارتان تبدیل خواهد کرد.
تبدیل هوادارن اینستاگرام به مشتری واقعی می‌تواند با سرعت اتفاق بیفتد. بر روی این موضوع تمرکز کنید که چرا باید توجه و اقدام کنند و چرا بهترین تصمیم زندگی آن‌ها، انتخاب شما خواهد بود.
برای افزایش تعداد هوادارن اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی کسب و کارتان، می‌توانید از سرویس تبلیغات همگن کانگورو استفاده کنید. کانگورو به شما این امکان را می‌دهد که مخاطبان واقعی برای شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان جذب کنید.

منبع: entrepreneur

 

تینا اصلانی

در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل کردم، بیش از دو ساله که در زمینه بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم. به عکاسی خیلی علاقه دارم، ویولن می‌زنم، فیلم و سریال تماشا می‌کنم و عاشق سفر و طبیعت هستم.

More Posts

Follow Me:
TwitterLinkedIn

0 پسند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.