تولید محتوا

چند مورد که در مقالات برای سئو باید رعایت شود

آبان ۲۲, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

کلمه کلیدی خود را در جستجوها قرار دهید

اگر می‌خواهید مطلبی بر روی سایت خود قرار دهید، باید به خوبی برای آن وقت بگذارید تا مطمئن شوید که گوگل به تلاش شما توجه دارد. در نظر داشته باشید که چه کلمات کلیدی و عبارت‌هایی را مردم جستجو می‌کنند. پیگیری کنید که چند بار از کلمات کلیدی در نوشتن مطلب وب خود استفاده می‌کنید، از ابزار مناسب برای دنبال کردن کلمات کلیدی هدف خود استفاده کنید .

از کلمات کلیدی استفاده کنید

استفاده کردن از ۲ یا ۳ درصد از کلمات کلیدی در همه مطلب کافی نیست. شما باید کلمه کلیدی اصلی را در عنوان مقاله و همینطور در جمله اول و آخر قرار دهید. با انجام این کار کلمات کلیدی در موتور جستجوی کلمات، به خوبی به چشم خوانندگان، برجسته می‌شوند. بخاطر داشته باشید کسانی که از موتور جستجو استفاده می‌کنند به دنبال عبارت مشخصی هستند چون می‌خواهند درباره آن بیشتر بدانند و یا آن را خریداری کنند، بنابراین اینکه به آن‌ها چیزی که به دنبالش هستند را بدهید بسیار مهم است.

درباره چیزی که مردم به آن توجه می‌کنند، بنویسید

هیچ کسی مثل خودتان نمی‌داند چه کاری انجام می‌دهید، بنابراین در مورد تخصص خود مقاله بنویسید. اگر ایده‌ای در مورد مقاله ندارید، می‌توانید اخبار مربوط به کار خود را منتشر کنید. زمانی که تردید دارید، به لیست کلمات کلید سئو خود نگاه کنید، و ببینید که در کدام پست می‌توانید کلمات کلیدی را به کار ببرید.

به اندازه کافی طولانی کنید تا به حساب آید

موتور جستجو تمایل دارد اولویت را به مقاله‌ها و وبلاگ‌های طولانی‌تر بدهد. پس سعی کنید حداقل از ۳۰۰ کلمه استفاده کنید.

نوشته‌ی مقاله‌ی خود را بهینه سازی کنید

اگر از WordPress به عنوان پلتفرم وبلاگ نویسی استفاده می‌کنید، ابزار روابط عمومی آنلاین رایگان فراوانی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در دنیای محتوای مطالب ، ما از Yoast در کنار سایر موارد استفاده می‌کنیم.

کار خود را ویرایش کنید

تنها تفاوت میان نویسنده پیشرفته مقالات سئو و افراد عادی، توجه به ویرایش‌های شخصی است. برنامه‌هایی مانند Openoffice, Google docs و Microsoft Word این کار را آسان می‌کنند.

مدیر روابط عمومی آنلاین خود باشید

یک مطلب تازه نوشته و به اشتراک گذاشته‌اید، با این کار شما نصف راه را رفته‌اید . آخرین مرحله از نوشتن کامل مطلب وب این است که مدیر روابط عمومی آنلاین خود باشید، در هرجایی که می‌توانید به مطالبتان لینک دهید. در وبلاگ نظر بدهید و به لینک‌ها در سایت پاسخ دهید.

مقالات مرتبط:
مهم ترین استراتژی سئو در سال ۲۰۱۷ چیست؟
۹ نکته‌ی مهم برای رتبه گرفتن در گوگل – سئو
۷ روش برای سئو در کسب و کارهای کوچک
اهمیت سئو و بازاریابی محتوا

منبع: رهام تک

 

نورا شاطرپور

من در رشته مهندسی صنایع تحصیل کردم و حدود ۳ سال هست که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم. در حال حاضر در دپارتمان ارتباط با مشتری کانگورو هستم. به مد,سفر,خرید کردن و رستوران رفتن علاقه زیادی دارم.

More Posts - Website

0 پسند