یوتیوب

آیا یوتیوب (youtube) باعث رشد سایتتان می شود؟

آبان ۲۱, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

youtube بزرگترین و پر بازدیدترین سایت اشتراک گذاری ویدئو در جهان و دومین سایت پربازدید پس از گوگل می‌باشد! یوتیوب یک سایت VideoSharing می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد بصورت رایگان ، ویدئو‌های تبلیغاتی و آموزشی خود را در آن به اشتراک بگذارید.

اما بسیاری از شرکت‌ها و سایت‌ها ، هنوز در Youtube برای خود صفحه‌ای ایجاد نکردند و این امر ممکن است باعث از دست دادن یکسری ورودی‌های کاربردی شود.

حال بیایید و بررسی کنیم که چرا شما به یک کانال Youtube نیاز دارید:

راه اندازی یک کسب و کار جدید

هیچگاه نمی‌توان گفت که وبسایت ما، بازدیدکننده جدید و بیشتر نمی‌خواهد و یا نیازی به راه اندازی یک کسب و کار جدید نداریم. شما و هر شخص دیگری می‌توانید در Youtube محصولات جدید خود و یا حتی برند خود را با یک ویدیو معرفی کنید . فقط توجه داشته باشید که تهیه این ویدئو خیلی مهم می‌باشد . به طور مثال سعی کنید که محصولات و خدماتتان را به بهترین شکل در یک ویدیو معرفی و ارائه کنید. مطمئن باشید که یوتیوب می‌تواند یکی از راه کارهای مفید در زمینه تجارت الکترونیک شما باشد.

افزایش بازدید سایت

یوتیوب
شما بوسیله یوتیوب می‌توانید بازدید سایتتان را افزایش بدهید و از آنجا که بک لینک‌های ورودی یوتیوب ارزش بسیار بالایی دارند، سئوی سایتتان با رشد قابل توجهی مواجه خواهد شد. هرچقدر بازدید ویدئوهای یوتیوب بیشتر شود، در نتیجه بازدید سایتتان نیز بیشتر خواهد شد. از آنجاییکه گوگل به ویدئوهای یوتیوب هم در رنکینگ سایت‌ها امتیاز می‌دهد، لذا این امر باعث می‌شود تا رتبه سایتتان در گوگل نیز افزایش پیدا کند.

پرسش و پاسخ ویدئویی

شما می‌توانید سوالات کاربران را در یک ویدیو پاسخ داده و در اختیار همه قرار دهید. این روش که خیلی از شخصیت‌های معروف جهان نیز انجام می‌دهند و بازخورد بسیار خوبی دارد. زیرا با صدا و تصویر، منظور را می‌توان راحت‌تر رساند.

مقاله مرتبط:
ساخت ویدیوی تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک

منبع: رهام تک

 

بهرام شمشیری

اگر مایل بودید اطلاعات بیشتری از من داشته باشید آدرس لینکدین من:

More Posts

Follow Me:
LinkedIn

0 پسند