راه های افزایش ترافیک وب سایت

۵ روش آسان برای افزایش ترافیک وبسایت

آبان ۱۱, ۱۳۹۶

برچسب‌ها,

هیچ وقت آسان نیست که در بین جمعیت مورد توجه قرار گیرید. با همه این‌ها احتمالا هزاران وبسایت در صنعت شما وجود دارد و با وجود اینکه شما می‌دانید محصول یا خدمات شما پتانسیل این را دارد که مورد توجه قرار گیرد، اما این کار خسته کننده و پرهزینه به نظر می‌رسد.
قبل از هر چیزی باید بگوییم برای این که ترافیک وبسایت و بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید بهترین روش استفاده از روش‌های تبلیغاتی کانگورو است. کانگورو به شما این امکان را می‎دهد که به راحتی برند و کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی کنید تا ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید و در صنعت خود شناخته شوید.

۱) یک وبلاگ راه اندازی کنید و پیوسته آن را ادامه دهید

ترافیک
راه اندازی یک وبلاگ یکی از کارآمدترین روش‌ها نه تنها برای افزایش ترافیک وبسایت شماست، بلکه به بازدیدکنندگان شما این دید را می‌دهد که برند شما درباره چیست و طرز تفکر شما در چه مورد است. با این حال با افزایش تعداد نویسندگان برای جلوگیری از این که محتوای شما حشو و متراکم نماند، بهتر است یک برنامه مستند برای محتوا داشته باشید. اما جای نگرانی نیست زیرا راهنماهای زیادی در مورد نحوه شروع این کار وجود دارد.
مقالات مرتبط:
چطور یک وبلاگ موفق را راه اندازی کنیم؟
هشت روش یافتن منابع برای موضوعات محتوای وبلاگ شما
تولد وبلاگ، و وبلاگ نویسی چطور باعث رشد کسب و کارها می‌شود؟
۳ روش تولید محتوای بیشتر و افزایش بازدید برای وبلاگ شما
۳ راهکار بازاریابی محتوا برای افزایش تعامل در یک وبلاگ
بهبود وبلاگ شما: هفت مرحله از ایده تا انتشار

۲) به یک رهبر فکری تبدیل شوید

رهبری فکری از همان شیوه وبلاگ نویسی پیروی می‌کند با این تفاوت که محتوایی که تولید می‌کنید بر روی ایده‌ها و دیدگاه‌های صنعت مربوطه شماست. هدف اصلی این است که در بین افراد همسان خود نوآور باشید.
در حالی که رهبری فکری همیشه گزینه‌‌ای در دسترس برای هر صنعت نیست، نه تنها تاثیر مستقیم بر روی افزایش ترافیک دارد بلکه بر روی رشد شخصی و حرفه‌ای نیز تاثیر گذار است.

۳) استراتژی بازاریابی ایمیل خود را تغییر دهید

ترافیک
استراتژی‌هایی مانند ایجاد یک لیست تماس و یا تغییر امضای ایمیل شما، مراحل ساده‌ای برای شروع این تغییر است. همچنین پلتفرم‌های دیگری برای اتوماتیک کردن ایمیل‌ها و خوش آمدگویی و پاسخ ایمیل‌ها وجود دارند که به راحتی می‌توانید از آن‌ها برای افزایش ترافیک استفاده کنید.
مقاله مرتبط:
۳ نکته برای اینکه بازاریابی ایمیلی موثرتری داشته باشید

۴) یک مشارکت تشکیل دهید

همکاری با یک کسب و کار موفق دیگر می‌تواند یک راه عالی برای نشان دادن این که با چه نوع برندهای دیگری همکاری می‌کنید و همچنین جذب سریع ترافیک جدید است. با این حال بسیاری از صاحبان کسب و کارها لیست افرادی که می‌خواهند با آن‌ها همکاری کنند را در اختیار دارند.
نویسنده کیت مک کی، کارآفرین، به طور کامل در مورد مشارکت‌های استراتژیک برد – برد نوشته است: ارزش‌هایی که قصد دارید ایجاد کنید را به طور واضح مشخص کنید، درباره این که چرا علاقمند به ایجاد مشارکت دارید، صادق باشید. پاسخ‌ این سوالات را ثبت کنید: “چرا این مشارکت برای رشد حرفه‌ای و شخصی من مفید است؟” و “من از این مشارکت چه انتظاراتی دارم؟”
“در این جا زمان آن نیست که درباره برنامه کسب و کارتان یا چشم انداز برندتان بحث کنید.” “اگر برای این سوالات پاسخ‌های روشنی ندارید، زمان آن فرا نرسیده که یک مشارکت موثر ایجاد کنید” به نقل از کیت مک کی.
به طور خلاصه مشارکت درست مانند هر رابطه دیگری است. یک تجربه مشترک از ارزش. بنابراین اطمینان حاصل کنید که شما نیز ارزش ایجاد می‌کنید.

۵) به یک استاد شبکه‌های اجتماعی تبدیل شوید

ترافیک
به دست گرفتن شبکه‌های اجتماعی به اندازه که شما فکر می‌کنید پیچیده نیست. در حقیقت کلید موفقیت آن درست در اسم آن مشخص است: اجتماعی. جذب ترافیک در شبکه‌های اجتماعی، بستگی به توانایی شروع مکالمه و اعتبار آن مکالمه است.
فقط برای معیارهای کلمات کلیدی مقالات را پست نکنید، فقط برای جذاب‌تر شدن پروفایل خود برای جذب ترافیک هزینه نکنید. حضور آنلاین برند خود را همانطور که برای پروفایل شبکه اجتماعی خود تلاش می‌کنید، کنترل کنید.
مقالات مرتبط:
استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی
چگونه شبکه اجتماعی مناسب کسب‌وکار خود را انتخاب کنم
۱۰ واقعیت درباره بازاریابی شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۷

منبع: entrepreneur

 

تینا اصلانی

در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل کردم، بیش از دو ساله که در زمینه بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم. به عکاسی خیلی علاقه دارم، ویولن می‌زنم، فیلم و سریال تماشا می‌کنم و عاشق سفر و طبیعت هستم.

More Posts

Follow Me:
TwitterLinkedIn

0 پسند