وبلاگ

۳ روش تولید محتوای بیشتر و افزایش بازدید برای وبلاگ شما

آبان ۷, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

بازاریابی محتوایی هنوز هم بهترین روش برای جذب مخاطب برای شرکت‌های B2B است. با این حال تعداد زیادی از کارآفرینان موفق به ایجاد یک استراتژی محتوا نشده‌اند.
در واقع نیازی نیست شما صدها پست وبلاگ تولید کنید. بهترین روش برای شناخته شدن به عنوان رهبر فکری در صنعت شما این است که یک موضوع را به درستی تعریف کنید و آن را به قطعات مختلف محتوا تبدیل سازید.
در اینجا سه ایده وجود دارد که چطور می‌توانید از پست‌های وبلاگ که قبلا منتشر کرده‌اید، بیشتر استفاده کنید.

۱) نکات کلیدی را به پست‌های شبکه‌های اجتماعی تبدیل کنید

وبلاگ
– ۵ تا ۱۰ نکته کلیدی، نقل قول، یا اطلاعات کلیدی را که می‌تواند به عنوان پست‌های شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرند را شناسایی کنید. هر جمله کمتر از ۱۴۰ کاراکتر می‌تواند به عنوان یک توئیت استفاده شود. لینکدین و فیس بوک محدودیت کاراکتر ندارند.
– تصاویر ساده‌ای پیدا کنید که با نکات شما مربوط باشد. تصاویر رنگی توجه خوانندگان را تا ۸۲ درصد افزایش می‌دهد.
مقالات مرتبط:
چگونه شبکه اجتماعی مناسب کسب‌وکار خود را انتخاب کنم
۱۰ واقعیت درباره بازاریابی شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۷

۲) محتوای تصویری تولید کنید

وبلاگ
خود را محدود به متن نکنید. مطالعات متعددی نشان می‌دهد محتواهای تصویری باعث افزایش قابل توجهی در نرخ تبدیل و تعداد بازدید کنندگان دارد. روش‌های بی شمار و موثری برای ایجاد یک محتوای تصویری وجود دارد.
– از چندین مطلب وبلاگ درباره یک موضوع یا چندین نکته کلیدی در یک پست وبلاگ استفاده کنید و آن را به یک اینفوگرافی تبدیل نمایید.
– از یک ویدئو ساده برای توضیح واضح تر مفاهیم استفاده کنید.

۳) از متخصصان کمک بگیرید و یک پست وبلاگ بنویسید

بهترین روش برای اینکه در حوزه شما پست شما بیشتر دیده شود از طریق همکاری با دیگران است. بر این اساس اکثر نویسندگان مطالب شما را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک خواهند گذاشت.
– ۱۵ تا ۲۰ متخصص در حوزه خود را پیدا کنید. با یک درخواست به آن‌ها رجوع کنید و تعدادی سوال در این حوزه از آن‌ها بپرسید.
– پاسخ‌های آنان را به یک پست وبلاگ تبدیل کنید. توئیت کنید تا دیگران نیز تشویق به ریتوئیت شما شوند.
هنگامی که پست وبلاگ خود را منتشر کردید، اجازه دهید که همکاران آن را در دسترس داشته باشند و از آن‌ها بخواهید از طریق پروفایل‌های شبکه اجتماعی خودشان تبلیغ کنند.
مقالات مرتبط:
تولد وبلاگ، و وبلاگ نویسی چطور باعث رشد کسب و کارها می‌شود؟
هشت روش یافتن منابع برای موضوعات محتوای وبلاگ شما
چطور یک وبلاگ موفق را راه اندازی کنیم؟
بهبود وبلاگ شما: هفت مرحله از ایده تا انتشار
برای موفقیت در بازاریابی محتوایی نیازی نیست ۱۰۰ مطلب تولید کنید یا بودجه زیادی برای آن اختصاص دهید. اگر به دنبال روش‌هایی برای افزایش محتوای شبکه‌های اجتماعی خود، رسانه‌های مختلف و روش‌های خلاقانه برای ایجاد تعامل با رهبران فکری هستید، می‌توانید یک استراتژی محتوا با کمترین هزینه و بالاترین نرخ تبدیل ایجاد کنید.
برای بالا بردن بازدهی استراتژی محتوای خود می‌توانید از پلتفرم تبلیغاتی کانگورو استفاده کنید. کانگورو استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تکمیل می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در این دنیای پر هیاهوی تولید محتوا، محتوای شما حداکثر بازدید را داشته باشد و بیشتر مورد توجه مخاطب قرار گیرد.

منبع: Entrepreneur

 

تینا اصلانی

در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل کردم، بیش از دو ساله که در زمینه بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم. به عکاسی خیلی علاقه دارم، ویولن می‌زنم، فیلم و سریال تماشا می‌کنم و عاشق سفر و طبیعت هستم.

More Posts

Follow Me:
TwitterLinkedIn

0 پسند