کسب و کار

چگونه با تولید محتوا ، اعتماد ایجاد کنید

آبان ۶, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

چگونه یک استارتاپ آنلاین می‌تواند اعتماد ایجاد کند؟
این روزها با افزایش شرکت‌ها و هوشمندی آن‌ها در استفاده از بازاریابی محتوایی، بیش از پیش در حال تولید محتوای بیشتر هستیم. محتواهای بسیار زیادی توسط وبلاگ نویسان، شرکت‌ها و نشریات آنلاین تولید می‌شود، اما چگونه می‌توان در بین این جمعیت مورد توجه واقع شد؟ چگونه یک مخاطب جذب می‌کنید و چگونه اعتماد آن‌ها را جلب می‌کنید؟
سوالات زیادی در مورد محتوا وجود دارد اما پاسخ آن‌ها همیشه یکسان است، منحصر بفرد، سرگرم کننده و ماندگار.

منحصر بفرد بودن

محتوا
شما می‌توانید دقیقا یک موضوع را پوشش دهید ولی به طور کامل آن را منحصر بفرد در نظر بگیرید. یک مثال خوب وبسایت Hustle است. آن‌ها توانسته‌اند بازدید کنندگان خود را حدود ۱ ماهانه در طول یک سال رشد دهند. آن‌ها درباره موضوعات مختلف مانند کارآفرینی و استارتاپ‌ها تولید محتوا کردند اما زاویه دید و لحن آن‌ها کاملا منحصر بفرد است.

ماندگار بودن

همه چیز درباره اطلاعات است. از جمله نقل قول‌ها از افراد درباره یک موضوع/صنعت، آمار، مطالعات موردی، و یا نتایج نظرسنجی‌ها، به شما کمک می‌کند یک شخصیت مقتدر داشته باشید. اما چندان که شما فکر می‌کنید سخت نیست، تنها با چند جستجو در گوگل می‌توانید هزاران مطالعه درباره هر موضوعی بیابید. هنگامی که محتوایی شامل اطلاعات و حقایق ارائه می‌دهید، به عنوان منبع اطلاعات و دانش به خاطر سپرده خواهید شد و در نتیجه وبسایت شما در مقالات آینده ذکر خواهد شد. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، فورا با مخاطب خود اعتماد ایجاد کرده‌اید.

سرگرم کننده بودن

این بهترین روش برای رسوخ در قلب و ذهن مخاطب است. Buzzfeed نمونه خوبی است. محتوای آن‌ها سرگرم کننده و جذاب است و ممکن است ساعت‌ها در وبسایت آن‌ها زمان صرف کنید. اگر محتوای شما مخاطب را سرگرم کند، به جای یک منبع اطلاعات، به یک منبع سرگرمی تبدیل می‌شود. مانند تماشای تلویزیون در مقابل خواندن روزنامه است.
تولید محتوای منحصر بفرد، ماندگار و سرگرم کننده خود را آماده کرده‌اید اما برای آن که به دست مخاطب هدف خود برسانید نیاز دارید تا از کانگورو استفاده کنید. با استفاده از کانگورو محتوای خود رسانه‌ای کنید و به جمعیت کثیری از مخاطبان در سراسر وب دسترسی یابید.

مقالات مرتبط:
آیا از طریق محتوا ، مشتری جذب می‌شود؟
۳ کلید اصلی در تولید محتوای جذاب
سه راه درآمدزایی از محتوا
۵ روش عالی برای اینکه افراد محتوای شما را به اشتراک بگذارند
۴ تکنیک برای ایجاد محتوای عالی از زبان متخصصان

منبع: Entrepreneur

تینا اصلانی

در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل کردم، بیش از دو ساله که در زمینه بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنم. به عکاسی خیلی علاقه دارم، ویولن می‌زنم، فیلم و سریال تماشا می‌کنم و عاشق سفر و طبیعت هستم.

More Posts

Follow Me:
TwitterLinkedIn

0 پسند