تاریخچه بازاریابی محتوایی

اینفوگرافی: تاریخچه بازاریابی محتوایی

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

تاریخ همیشه به ما نشان می‌دهد در حال و آینده باید چه راهکار و روشی را انتخاب کنیم. این موضوع برای رویدادهای مختلف تفاوتی ندارد و یک اصل کلی‌ست. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی تاریخچه بازاریابی محتوایی بپردازیم.

مثلا چرا موقع خریدن لاستیک میشلن آلمان احساس امنیت و اعتماد می‌کنیم؟ این کمپانی از سال ۱۹۰۰ چاپ نشریه‌ای را در فرانسه برای ارائه راهنمای رایگان سفر شروع کرد که هدفش افزایش تقاضا برای خرید ماشین بود. این مجله به رستوران‌های بین راهی بر اساس کیفیت غذاها و سرویس‌شان امتیازدهی می‌کرد. آن‌ها تعهد بالایی در ارائه اطلاعات کاربردی و مفید به مخاطبان‌شان داشتند.

اینفوگرافی زیر نشان می‌دهد بازاریابی محتوایی از کجا شروع شده و چه مسیری را طی کرده است. ما فکر می‌کنیم برای درک عمیق‌تر از بازاریابی محتوایی باید تاریخچه آن را بررسی کرد و قدم به قدم جلو آمد تا بتوان به فهم درستی از ابعادش رسید. یک بازاریابی محتوایی ایده‌آل و درست نیازی به اختراع دوباره ی چرخ ندارد(!) فقط کافیست بر روی ارائه دادن محتوای ارزشمند به مخاطبان و مشتریان تمرکز کنیم که به درد زندگی آن‌ها می خورد.

اینفوگرافی: تاریخچه بازاریابی محتوایی

اینفوگرافی: تاریخچه بازاریابی محتوایی

اگر شما هم در کسب و کارتان یا در جهت برندسازی شخصی از بازاریابی محتوایی استفاده کرده‌اید می‌توانید تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید. به هر حال این روش راهکاری ست که به خصوص در ایران و در فضای آنلاین و دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته و برای موفقیت ناگزیر به استفاده از آن هستیم.

در این راه تبلیغات همگن یکی از روش‌هایی‌ست که می‌تواند شما را در قدرت بخشیدن به فعالیت‌های تولید محتوایتان کمک کند و به بیشتر دیده شدن محتوای تولیدی شما کمک می‌کند تا مخاطب هدفمندتری جذب کنید. اگر می‌خواهید در مورد این روش ها بیشتر بدانید پست ۶ روش تبلیغاتی که شاید تاکنون بررسی نکرده باشید را بخوانید.

 

منبع: Outbrain

 

حسین موسوی

شاید توی لینکدین اطلاعات کاملتری در مورد من پیدا کنین: https://ir.linkedin.com/in/hosein6626 اگرم توییتری هستین @hosein6626

More Posts

0 پسند