تبلیغات همگن

تبلیغات Native ، روحی در کالبد یک رسانه معتبر

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

احتمالا در پست های قبل در خصوص تبلیغات Native و مبحث Native Advertising مطالبی را خوانده‌اید، تکنیک‌ها و روش‌های جدیدی که برای اثرگذاری بالاتر تبلیغات استفاده می‌شوند.

تعریف شفافی را در ابتدا ارائه می‌دهیم: بخشی از محتوا که در یک وبسایت خارجی با پرداخت هزینه (یا حتی بدون پرداخت) قرار گرفته و با محتوای معمول آن وبسایت از نظر دیداری مشابه است. ضمن اینکه عموما فرم کلی و موضوع این محتوا باید با بستر وبسایت منتشر کننده هماهنگی داشته باشد.

سه نکته در محتوای Native اهمیت دارد:

  • طراحی هماهنگ با وبسایت منتشر کننده
  • آماده شده برای مخاطبی که تعریف شده و موردنظر بوده است
  • روی یک وبسایت خارجی منتشر می‌شود و روی وبسایت یا وبلاگ تولید کننده محتوا قرار نمی‌گیرد

نمونه‌ای از محتوای Native را می‌توانید در این سایت ببینید که نت فیلیکس آن را منتشر کرده و باید گفت محتوا کاملا بر بستر وبسایت منتشر کننده فیت شده است. ضمنا موضوع مورد نظر نت فیلیکس به طرزی بیان شده که مورد پسند خوانندگان وبسایت ناشر باشد و توجه خوانندگان را به شوی جدیدی که نت فیلیکس در حال ارائه آن است جلب کند.

اگر وبسایتی دارید که می توانید از این روش و به صورت نامحسوس درآمد بدست آورید و این روش را تجربه کنید کانگورو این امکان را در اختیارتان خواهد گذاشت. در کانگورو تبلیغات شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که دقیقا به دنبال محتوای شما هستند و با دیدن محتوای شما به مشتری واقعی شما تبدیل خواهند شد. بنابراین برای کسب بالاترین بازدهی و هدفمن ترین مخاطب از همین حالا می‌توانید آغاز به همکاری نمایید. بازدهی بالا به همراه جلب مخاطب هدف تخصص کانگورو محسوب می‌شود.
اگر قصد دارید از تبلیغات Native بیشتر بدانید، این مطالب را نیز بخوانید:
بازاریابی محتوایی و تبلیغات همگن
تفاوت تبلیغات همگن و بازاریابی محتوایی در چیست؟
چرا باید در استراتژی بازاریابی خود از تبلیغات همگن استفاده کنید؟

 

بهرام شمشیری

اگر مایل بودید اطلاعات بیشتری از من داشته باشید آدرس لینکدین من:

More Posts

Follow Me:
LinkedIn

1 پسند

ديدگاه ها (3)

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.