تبلیغات همگن

بازاریابی محتوایی و تبلیغات Native

شهریور ۲۱, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

بازاریابی محتوایی روشی استراتژیک در تولید و توزیع محتوایی است که با ارزش، مرتبط و معتبر باشد تا توجه مخاطب تعریف شده ی ما را آنگونه که می‌خواهیم جلب کند. هدف آن معمولا تصحیح رفتار مصرف کننده، افزایش فروش به مشتریان قدیمی و همچنین تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل است.

اگر شما استراتژی بازاریابی داشته باشید بازاریابی محتوایی خیلی خوب می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک کند. بازاریابی محتوایی به نحوی سعی دارد رسانه بسازد نه اینکه رسانه را اجاره کند. همانطوری که می‌دانید بیشترین هزینه‌ها در تبلیغات هزینه رسانه است. پس ما در بازاریابی محتوایی سعی می‌کنیم این رسانه را ایجاد کنیم.

در تبلیغات Native شما مستقیما هزینه ورود به بازی را می‌دهید. برندها سعی می‌کنند محتوای تولیدی خود را در وبسایت‌های معتبر در خارج از رسانه‌های خود بگنجانند. این محتوا معمولا کارآمد، مفید، جالب توجه و هدفمند برای گروه‌های خاص از مخاطبان است. و البته مستقیما محصولات و خدمات آن برند را معرفی نمی‌کند.

معمولا در روش تبلیغات Native سعی می‌شود فضای وبسایت منتشر کننده و محتوای تبلیغاتی شما مشابه هم باشد که کاربر نهایی چندان تفاوتی بین این دو حس نکند و اعتمادی که به رسانه‌ی مورد نظر دارد به محتوای تولیدی شما به عنوان آگهی دهنده انتقال یابد.

به طور خلاصه تبلیغات Native نه تنها تجربه کاربری را مختل نمی‌کند بلکه اطلاعات مفیدی را در قالبی مشابه مابقی پست‌های وبسایت منتشر کننده به کاربر پیشنهاد می‌دهد. در نتیجه از دید برندی که قصد دارد مفهومی را به مخاطبانش القا کند این روش کارایی بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات بنری خواهد داشت.

شما می‌توانید برای خرید یک جایگاه اقدام کنید، یا محتوای خود را با پرداخت هزینه در وبسایت‌های مختلف منتشر کنید یا اینکه محتوای منتشر شده در رسانه‌های خود را در سایر رسانه‌های معتبر ترویج کنید. این گزینه آخر شاید بتواند بیشترین اعتماد را از طرف کاربران برای شما به ارمغان بیاورد. روش سوم روشی است که با استفاده از پلتفرم کانگورو شما می‌توانید مخاطبان هدف خود را به راحتی پیدا کرده و بالاترین بازدهی را از تبلیغات آنلاین بدست آورید. کانگورو تبلیغات شما را در مرتبط ترین وب پیج‌ها به مخاطب نشان می‌دهد و مخاطب با انتخاب خود به یک مشتری واقعی تبدیل خواهد شد.

درباره تبلیغات Native این مطالب را نیز بخوانید:
چرا باید در استراتژی بازاریابی خود از تبلیغات همگن استفاده کنید؟
تفاوت تبلیغات همگن و بازاریابی محتوایی در چیست؟

 

حسین موسوی

شاید توی لینکدین اطلاعات کاملتری در مورد من پیدا کنین: https://ir.linkedin.com/in/hosein6626 اگرم توییتری هستین @hosein6626

More Posts

0 پسند