آیا محتوا بر رفتار انسان تاثیر می‌گذارد؟ نتایج آخرین تحقیقات

مرداد ۱, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, ,

محتوای آنلاین نه تنها اعتماد مخاطب را جلب می‌کند، بلکه طبق یک مطالعه انجام شده، محتوای برندهای دیجیتال یکی از انواع محتواهایی است که برای مخاطبان انگلیسی بسیار جذاب بوده است به طوری که آن‌ها را به کلیک بر روی آن نیز ترغیب کرده است.
در این مقاله قصد داریم طبق نتایج تحقیقات انجام شده، اهمیت محتوا بر تصمیم گیری و رفتار مخاطبان را تحلیل و بررسی کنیم.

یکی از تحقیقات بینش‌های واقعی در انواع محتوا و محیط‌هایی که خواننده را به کلیک کردن ترغیب می‌کند را نشان می‌دهد. بنابراین تحقیقات، ما می‌توانیم به برندها کمک کنیم تا به اهداف تبلیغات آنلاین خود نزدیک شوند.

جالب است بدانید، بیش از ۶۰ درصد از افراد بین ۱۸ تا ۴۴ ساله به ما توصیه کرده‌اند که آن‌ها قطعا بر مطالبی که توسط برندها بر روی سایت‌های نمایش دهنده منتشر شده است، کلیک و مطالعه می‌کنند. متخصصان نشان داده‌اند که کلیک کردن بر روی محتوای منتشر شده در یک سایت نمایش دهنده نشان می‌دهد که مخاطبان تمایل دارند درباره آن مطلب بیشتر بدانند. ۳۳ درصد از آن‌ها اظهار کرده‌اند که تمایل دارند درباره آن مطلب در همان وبسایتی که محتوا را منتشر کرده، بیشتر بخوانند، ۲۳ درصد اظهار کرده‌اند که تمایل دارند درباره آن برند و محصولات آن برند بیشتر بدانند و ۲۱ درصد تمایل دارند از همان وبسایتی که محتوا را نمایش می‌دهد، بازدید کنند.
رفتار انسان
علاوه بر این، ۳۹ درصد از مصرف کنندگان، هنگام تصمیم گیری درباره خرید محصولی که قصد خرید آن را دارند، محتوا را بسیار مفید می‌دانند. همچنین ۵۹ درصد معتقدند هنگام مقایسه محصولات با یکدیگر، محتوت بسیار سودمند است.

منبع: Outbrain

 

ناصر قیاسی

من ناصر هستم. به عنوان توسعه دهنده front-end در کانگورو فعالیت می کنم. عاشق طبیعت گردی و البته علاقه مند به نظرات شما.

More Posts

1 پسند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.