ویجت کانگورو راه جدید برای درآمد زایی بیشتر از وبسایت

خرداد ۲۲, ۱۳۹۶

شیوه های غالب درآمد زایی از وب سایت را در مطلب سه راه درآمد زایی از محتوا تا حدودی بر شمردیم، در آن مطلب ویجت کانگورو را به عنوان یک راه درآمدزایی میانبر و پایدار معرفی کردیم، گفتیم که با استفاده از ویجت کانگورو می توانید راه جدیدی از درآمد زایی را به کسب و کار خود اضافه کنید. شاید بپرسید ویجت کانگورو چطور برای شما دارندگان وبسایت می تواند ؟

کانگورو چه کار می کند؟

پلتفرم کانگورو به زبان ساده سعی می کند چهار خدمت به کاربران خود ارائه بدهد

انتشار محتوا در گستره وب فارسی
تبلیغات هوشمند بر پایه کلمات کلیدی
بازویی برای کمک به بازاریابی محتوایی
امکان جدیدی برای درامد زایی از وبسایت ها

پلتفرم کانگورو بر پایه محتوای هر صفحه به کاربران پیشنهاد محتوا می دهد، این پیشنهاد محتوا می تواند محتوای خود سایت باشد و یا محتوای تبلیغاتی باشد. تبلیغ دهنده ها به وسیله پلتفرم کانگورو محتوای تبلیغی خود را در گستره وب فارسی منتشر می کنند علاوه بر این، بازاریابان محتوا می توانند هر محتوایی را که تولید می کنند به راحتی منتشر کنند.اگر شما می خواهید درآمد کسب کنید با قرار دادن ویجت کانگورو در سایت تان امکان نمایش تبلیغات را به کاربران می دهید و هر چقدر که کاربران بر محتوای تبلیغاتی کلیک کنند شما درآمد کسب می کنید.

نکته کلیدی:

شما به عنوان نمایش دهنده می توانید کمپین هایی را که نمی خواهید در سایت تان نمایش داده شود فیلتر کنید. با این قابلیت رقبایتان هیچ وقت در وبسایت شما کمپین محتوایی به نمایش نخواهند گذاشت.

ویجت کانگورو

ویجت کانگورو چه شکلی است؟

ویجت کانگورو شکل های مختلفی دارد و متناسب با انتخاب شما شکل خاصی از ویجت به کاربر نمایش داده می شود. دو نوع ویجت وجود دارد ویجت ثابت و ویجت همگن. ویجت ثابت با بک گراند از صفحه متمایز می شود، ویجت همگن، یکدست با صفحه به کاربر مطلب پیشنهاد می دهد.
شما به عنوان نمایش دهنده انتخاب می کنید کجا ویجت را نمایش بدهید، ویجت می تواند در بین پاراگراف های متن، انتهای مطالب سایت، قسمت چپ و یا راست مطالب به کاربر نمایش داده شود.
می توانید رنگ بک گراند ویجت ثابت را انتخاب کنید.
ویجت ثابت پایین در صفحه موبایل میزان کلیک و متعاقبا درآمد را از سایت تان افزایش خواهد داد.
عنوان ویجت را خودتان انتخاب می کنید. عنوان ویجت می تواند، مقالات مرتبط، بیشتر بخوانید، مطالب پیشنهادی، مطالب مرتبط و یا حتی بدون عنوان باشد.ویجت هم عکس و هم محتوا را نشان می دهد و با مانند برخی از بنرها مزاحم کاربر نخواهد بود.
تعداد مطالب پیشنهادی در ویجت بر اساس انتخاب شما می تواند بین سه تا نه عدد باشد.


ویجت را می توانید از این صفحه دریافت کنید : دریافت ویجت کانگورو

بعد از قرار دادن ویجت کانگورو در سایت از چه مزایایی بهره خواهید برد؟

جریان درآمدی جدید

جریان های درآمدی که می توانستید در سایت های خود داشته باشید چون بنر ثابت، رپورتاژ آگهی و .. بر پایه تبلیغ دهنده استوار بوده اند، اما جریان درآمدی که کانگورو برای شما ایجاد می کند در کنار تبلیغ دهنده بر پایه محتوای سایت خودتان استوار است. هر محتوایی که منتشر کرده باشید قابلیت ایجاد درآمد مستقیم را برایتان خواهد داشت این محتوا هر اندازه که باشد تا وقتی که در سایت شما است برایتان جریان درآمدی ایجاد می کند که پایدار است. نحوه محاسبه درآمد شما بر اساس کلیک کاربران بر روی مطالب تبلیغاتی در ویجت کانگورو خواهد بود. ویجت کانگورو راه درآمدی جدیدی است که می توانید بدون هیچ هزینه ای به سایر جریان های درآمدی خود آن را اضافه کنید.

مطالب پیشنهادی:

در همیار ورد پرس بخوانید : کانگورو راه میانبر و جدید برای درآمد زایی از محتوا

از قلم حسین موسوی مدیر کانگورو بخوانید: راه بهبود شاخص هایی از google analytics با ویجت کانگورو

پلتفرمی بر پایه تبلیغات native

بعد از قرار دادن ویجت کانگورو در وبسایت خود، از مزایای تبلیغات native بهره خواهید برد. تبلیغات native در کانگورو بر پایه انتشار هوشمندانه محتوا است. محتوای تبلیغ های منتشر شده در ویجت کانگوروی سایت شما متناسب با محتوای وب سایت خودتان است، در این نوع از تبلیغات مخاطب با آگاهی اولیه به سمت تبلیغ می رود و همین آگاهی اولیه اثر بخشی تبلیغ را دو چندان می کند پس در این روش جریان درآمدی سریعتر از سایر روشهای درآمدی معمول اتفاق می افتد.
در تبلیغات native به کاربران سایت به چشم خریدار نگاه نمی شود. این نوع از تبلیغات در پی ایجاد وفاداری، آگاهی، جذابیت و مسائل مرتبط آموزشی در مورد انواع خدمات برند ها برای مخاطبان است.

 

ویجتی برای نمایش گسترده محتوا

از پلتفرم کانگورو شما کد جاوا اسکریپت یا پلاگین وردپرس دریافت می کنید و به شبکه نمایش دهنده های کانگورو اضافه می شوید. در قلب کانگورو ماشینی وجود دارد که با کرال کردن صفحات وب و با بهره گیری از NLP محتوای درونی صفحات را می خواند. با این پردازش ها و قابلیت کانگورو، آگهی دهنده تبلیغ محتوایی خود را بر اساس کلمات کلیدی خاصی تنظیم می کند و محتوای تبلیغاتی اش در کنار محتواهایی که متناسب با محتوای تبلیغ است در ویجت کانگورو به نمایش در می آید. ویجت کانگورو، شما را به تبلیغات native مجهز می کند. ویجت کانگورو که نمایش دهنده تبلیغات است قابلیت ریسپانسیو دارد و با همه دستگاه ها سازگار است. ویجت در شکل های مختلف و در مکان دلخواه تان در سایت شما به نمایش در می آید. در کنار این موارد پنلی که کانگورو برای صاحبان سایت ها می دهد رایگان است.

پربارتر شدن وبسایت با نمایش بیشتر محتوا

هنگامی که از ویجت کانگورو استفاده می کنید در کنار هر کدام از محتواهای صفحات وبسایت تان، بین ۳ تا ۹ مطلب بسته به انتخاب خودتان محتوا به مخاطب پیشنهاد می دهید. در پنل کانگورو می توانید میزان محتوای تبلیغات را کم یا زیاد بکنید. چنین انتشار گسترده محتوا در هر صفحه، سایت تان را پربار تر نشان می دهد و رنگ و بوی محتوای بیشتری به وبسایت شما می دهد.

جریان درآمدی جدیدی به وبسایت تان اضافه کنید

دریافت کد

اگر از وردپرس استفاده می کنید می توانید پلاگین کانگورو را به وبسایت خود اضافه کنید و تبلیغات native را شروع کنید

دریافت پلاگین

 

نورا شاطرپور

من در رشته مهندسی صنایع تحصیل کردم و حدود ۳ سال هست که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم. در حال حاضر در دپارتمان ارتباط با مشتری کانگورو هستم. به مد,سفر,خرید کردن و رستوران رفتن علاقه زیادی دارم.

More Posts - Website

0 پسند