بررسی راههای تبلیغات برای کسب و کارهای تولید کننده محتوای صوتی

اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۶

برچسب‌ها, , ,

محتوا هایی که ما هر روزه استفاده می کنیم و از آنها کسب اطلاعات می کنیم به طور گسترده در سه بخش دیداری شنیداری و متن جای می گیرند. شبکه های اجتماعی ما انسانها را به استفاده پشت سر هم از متن تشویق می کند با اینکه هم محتوای دیداری و هم شنیداری را منتقل می کنند. به خودتان نگاه کنید، بیشتر از تماس تلفنی که یک نوع محتوای صوتی است استفاده می کنید یا بیشتر پیام تلگرام می فرستید؟ جواب معلوم است بیشتر متن ارسال می کنید. در دنیای مجازی ارتباط گرفتن مهم تر از جنس ارتباط است، اما آنجا که فاصله بین اطرافیان کوتاه می شود و مجبور به حضور در جمع انسانی می شوید دیگر متن ها آنچنان به کار نمی آید و باید از قدرت کلام و شنیدن خود به خوبی بهره بگیرید. چرا که آنجا که در جمعی حضور پیدا می کنید و یا با همسر و خانواده خود به بیرون می روید توانایی حرف زدن و شنیدن شما به چشم می آید و کسی از نوع نوشتار و پیام دادن هایتان در تلگرام سراغی نمی گیرد.

محتوای صوتی

محتوای صوتی

کسب و کارهای منتشر کننده محتوای صوتی

کسب و کارهای منتشر کننده محتوای صوتی انواع مختلفی دارند ولی دو بخش عمده آنها، انتشار پادکست و کتاب صوتی است. پادکست ها بر پایه مقالات عموما تهیه و تدوین می شوند کتاب های صوتی نیز همانطور که از نامشان معلوم است محتوای صوتی تولید شده بر پایه کتاب هستند. البته در مورد کتاب های صوتی موارد استثنا وجود دارد و هستند کتابهایی که مستقیما بر پایه صوت بنا شده اند و هیچگاه آن کتاب ها به نگارش در نیامده اند. حال که با چنین کسب و کارهایی آشنا شدیم باید بگوییم چنین کسب و کارهایی به وجود آمده اند تا ما از گوشهایمان مراقبت کنیم. من قبول ندارم که تنها برای عدم اتلاف وقت در مترو و مسیر های دور و دراز brt از چنین محتوا هایی استفاده کنیم. همانطور که گفتم چنین کسب و کارهایی برای مراقبت از گوشهایمان بهترین دارو هستند.

راههای تبلیغات کسب و کارهای تولید کننده محتوای صوتی

برای چنین کسب و کارهایی که خلاف جریان روزمره انسان و زندگی روزمره هستند باید از راههای نوین استفاده کرد، در این بخش از مقاله می خواهیم راه میانبر و مثمره ثمر تبلیغات native را ارائه کنیم که می توان آن را به واسطه ابزاری چون کانگورو پیاده سازی کرد. درمقاله تبلیغات native چیست مفصل در مورد این نوع تبلیغات سخن گفتیم در ادامه می خواهیم بگوییم چرا این نوع تبلیغات برای کسب و کارهای تولید کننده محتوا مفید است.

هوشمند بودن تبلیغات برای تولید کننده های پادکست و کتاب صوتی باید مهم باشد

تبلیغ برای چنین کسب و کارهایی باید سبب شود افراد برای یک بار هم که شده از سرویس های صوتی استفاده کنند، با توجه به اینکه تبلیغات native پیاده سازی شده در کانگورو کاملا به صورت هوشمند است و متناسب با موضوع و محتوای صفحه به مخاطب نمایش داده می شود لذا میزان درگیری مخاطب با تبلیغ منتشر شده بسیار زیاد خواهد بود.

گستره تبلیغ بسیار زیاد خواهد بود

وب سایت های استفاده کننده از کانگورو می توانند به خوبی محتوای تبلیغاتی را پخش کنند، محتوایی که کاملا می تواند مخاطب خود را درگیر کند و او را وارد پروسه استفاده از سرویس های صوتی تولید کنندگان محتوای صوتی بکند.

جمع بندی

این دو دلیل و دلایل دیگر همچون نامحسوس بودن تبلیغ در شیوه پیاده سازی شده در روش تبلیغات همگن واضح می سازد که استفاده از این روش برای چنین کسب و کارهایی می تواند اثر بخشی بالایی داشته باشد.

 

جمال احمدی

من بیشتر از اینکه حرف بزنم می نویسم، بیشتر از اینکه بنویسم میخونم، از سرعت در هر چیزی خوشم میاد، از کانگورو هم به خاطر سرعتش خوشم اومده و برای همین شدم سرپرست محتواش !

More Posts

2 پسند

ديدگاه ها (2)

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.