نت فیلیکس
تبلیغات همگن، روحی در کالبد یک رسانه معتبر

احتمالا در پست های قبل در خصوص تبلیغات محلی و مبحث native advertising مطالبی را خوانده اید، تکنیک ها و روشهای جدیدی که برای اثرگذاری بالاتر تبلیغات استفاده می شوند.

تمایل دارم تعریف شفافی را در ابتدا ارائه دهم: بخشی از محتوا که در یک وبسایت خارجی با پرداخت هزینه (یا حتی بدون پرداخت) قرار گرفته و با محتوای معمول آن وبسایت از نظر دیداری مشابه است. ضمن اینکه عموما فرم کلی و موضوع این محتوا باید با بستر وبسایت منتشر کننده هماهنگی داشته باشد.

سه نکته در محتوای همگن اهمیت دارد:

  • طراحی هماهنگ با وبسایت منتشر کننده
  • آماده شده برای مخاطبی که تعریف شده و موردنظر بوده است
  • روی یک وبسایت خارجی منتشر می شود و روی وبسایت یا وبلاگ تولید کننده محتوا قرار نمی گیرد

نمونه ای از محتوای همگن را می توانید در این سایت ببینید که نت فیلیکس آن را منتشر کرده و باید گفت محتوا کاملا بر بستر وبسایت منتشر کننده فیت شده است. ضمنا موضوع مورد نظر نت فیلیکس به طرزی بیان شده که موردپسند خوانندگان وبسایت ناشر باشد و توجه خوانندگان را به شوی جدیدی که نت فیلیکس در حال ارائه آن است جلب کند.

اگر وبسایتی دارید که می توانید از این روش و به صورت نامحسوس درآمد بدست آورید و این روش را تجربه کنید کانگورو این امکان را در اختیارتان خواهد گذاشت.

حسین موسوی

شاید توی لینکدین اطلاعات کاملتری در مورد من پیدا کنین: https://ir.linkedin.com/in/hosein6626 اگرم توییتری هستین @hosein6626

More Posts

2 دیدگاه در “تبلیغات همگن، روحی در کالبد یک رسانه معتبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *